يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢
استانداری هرمزگان
اخبار > جلسه اصلی شورای اداری استان با حضور تمامی اعضا به زودی برگزار می شود/کارکنان باید به بال ایمانی ودانایی مسلح شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣١٥١٦
تاریخ:سه شنبه ٢٤ آبان ١٤٠١

دکتر خاکی نهاد در دیدار با مدیر حوزه علمیه استان تاکید کرد:
جلسه اصلی شورای اداری استان با حضور تمامی اعضا به زودی برگزار می شود/کارکنان باید به بال ایمانی ودانایی مسلح شوند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت: از ابتدای امسال جلسات شورای اداری استان به صورت فوق العاده بخشی با رویکرد رفع مشکلات مردم در روستاها برگزار شده و به زودی جلسه اصلی شورای اداری استان برگزار و در دور جدید از رویکرد تک بعدی و عمرانی خارج و با موضوعات جدید آغاز می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت: از ابتدای امسال جلسات شورای اداری استان به صورت فوق العاده بخشی با رویکرد رفع مشکلات مردم در روستاها برگزار شده و به زودی جلسه اصلی شورای اداری استان برگزار و در دور جدید از رویکرد تک بعدی و عمرانی خارج و با موضوعات جدید آغاز می شود. دکتر محسن خاکی نهاد در دیدار با حجت الاسلام نادر حقیقی مدیرحوزه علمیه استان، حضورهمه اعضای شورای اداری استان را در جلسات شورای اداری ضروری و لازم دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه اعضای شورای اداری قریب به 200 نفر هستند ظرفیت و امکان حضور آنان در جلسات شهرستانی و بخشها امکان پذیر نیست ، طبق برنامه ریزی های انجام شده پس از پایان جلسات فوق العاده شورای اداری که در بخشهای استان برگزار می شود، جلسه اصلی این شورا با حضور همه 200 نفر اعضا برگزار خواهد شد. نسبت به مشکلات حوزه دغدغه دارم وی در بخش دیگری از سخنان خود به ظرفیت روحانیت به عنوان مشاورین فرهنگی دستگاه های اجرایی اشاره و بیان کرد: روحانیون درکنار مدیران دستگاه های اجرایی می توانند کارکنان را در کنار بال دانایی به بال ایمانی نیز مسلح کنند. خاکی نهاد افزود: این ظرفیت در قالب هیات اندیشه ورز می توانند در زمینه جهاد تبیین به کمک و تقویت دستگاه های اجرایی بیایند. معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با بیان اینکه حوزه علمیه بازوی توانمند فرهنگی ادارات می تواند باشد خاطرنشان کرد: اجرای طرح امین وکسب رتبه اول استان در جذب روحانیون در مدارس بیانگر توجه مسوولان به این بخش است. وی با بیان اینکه گفتمان دولت، گفتمان امامین انقلاب است افزود: دولت شعار انضباط اداری و مالی داده و طهارت اقتصادی مورد تاکید مقام معظم رهبری نصب العین قرار دارد. خاکی نهاد حمایت همه دستگاه ها از حوزه علمیه به عنوان بازوی فرهنگی استان را ضروری و بر این موضوع تاکید کرد و گفت: نسبت به مشکلات حوزه دغدغه دارم در این زمینه برای رشد معنویت و ارتقا فرهنگ از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود. در این دیدار برخی مشکلات و انتظارات فرهنگی حوزه علمیه در استان از استانداری هرمزگان مطرح شد.

شماره خبر : ٣١٥١٦
انتهای پیام.


خروج