سه شنبه ١١ بهمن ١٤٠١
استانداری هرمزگان
اخبار > برگزاری دوره های آموزشی کارکنان فرمانداری های شهرستان های حوزۀ شرق استان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣١٦١٤
تاریخ:دوشنبه ٣٠ آبان ١٤٠١


برگزاری دوره های آموزشی کارکنان فرمانداری های شهرستان های حوزۀ شرق استان

سرپرست دفتر برنامه ریزی ، بودجه و تحول اداری از برگزاری دوره های آموزشی کارکنان فرمانداری های شهرستان های حوزۀ شرق استان درشهرستان های میناب، رودان، سیریک، بشاگرد و جاسک خبر داد.

سرپرست دفتر برنامه ریزی ، بودجه و تحول اداری از برگزاری دوره­های آموزشی کارکنان فرمانداری­های شهرستان­های حوزۀ شرق استان درشهرستان های میناب، رودان، سیریک، بشاگرد و جاسک خبر داد.

ابراهیم فرهادی نیا با اشاره به حضور معاون پژوهش و آموزش این دفتر در شهرستان میناب به نمایندگی از شرق استان بیان داشت: به منظور ارتقای سطح کیفی و آگاه سازی کارکنان با اجرای دوره­های آموزشی کارگاهی در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و نتیجه مطلوب از آن، تدابیری در جهت این رسالت با در نظر گرفتن انجام نیازسنجی از سوی دفتر معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری با هماهنگی این دفتر و فرمانداری­های شهرستان­های حوزۀ شرق استان درشهرستان های میناب، رودان، سیریک، بشاگرد و جاسک برگزار شد.

وی افزود: دومین دورۀ آموزشی به صورت حضوری در روز شنبه28 آبان ماه با حضور شیلاکاربخش معاون آموزش وپژوهش دفتر برنامه ریزی استانداری با اجرای 3 دوره (2 دورۀ تخصصی و 1 دورۀ عمومی) به مدت72 ساعت با عناوین آموزشی: مدیریت بحران، بیمه و انواع آن، فن بیان و آیین سخنوری با دعوت از اساتید با سابقه و عضو هیأت علمی دانشگاه­ها برای آموزش کارکنان واحدهای تخصصی امور عمرانی(عمران، فنی، شهری، روستایی و بحران) و (امور اداری و مالی) و عمومی برای74 نفرو1608  نفر ساعت آموزش کارکنان به میزبانی فرمانداری شهرستان میناب در محل سالن جلسات آن فرمانداری برگزار شد. در پی این دوره جلسۀ شورای فرهنگی شهرستان میناب با حضور سرکار خانم کاربخش دبیر شورای فرهنگی استانداری تشکیل شد.

شورای فرهنگی شهرستان میناب با حضور شیلا کاربخش دبیر شورای فرهنگی استانداری هرمزگان تشکیل شد.


شماره خبر : ٣١٦١٤
انتهای پیام.


خروج